Domanín - FK Suchov

10.06.2009 21:00

V neděli 7.6.2009 jsme odehráli svůj předposlední zápas této sezóny, a to v Domaníně. Nedojeli jsme v hojném počtu, bylo nás přesně jedenáct. Takže zranění znamenalo oslabení týmu. Ovšem nálada byla výborná. Utkání začalo lépe pro nás, ale postupně tempo rostlo a my jsme dostali Domanín pod absolutní tlak. Nečekaně po dlouhé době jsme vystřelil na branku, a to hned několikrát. Ve 20 minutě se prosadil po výborné kombinaci Marek Jurišta, který svou střelu umístil přesně do levého spodního rohu a brankář byl bez šance. Vedli jsme tedy 1:0, ale nepřestávali jsme v tlaku. Ještě více jsme přitvrdili, gól nás ještě víc nakopl. Do poločasu jsme měli ještě hodně dalších brejků a střel, ale bez branky. Po poločase jsme začali opět aktivně a i přes snahu domácích, jsme prostě nebyli k zastavení.Úniků a střel na branku přibývalo a domácí byli bezradní. Dnes jsme měli výbornou obranu a neméně výbornou zálohu a hlavně střed, kde většinu akci tvořil Jakub Horňák s Romanem Havlíkem. Dokonce ani útok tentokrát nehrál špatně, dokázal podržet míč a dokonce vystřelit na branku. Prostě po dlouhé smůle se na celý tým konečně usmálo štěstí. A to dokonce i při penaltě, kdy Pepa Švrček zahrál rukou. Jenomže penalta byla špatně kopnuta a taky díky dobrému zákroku Mirka Jančaříka zneškodněna. Zápas se blížil ke konci, ale opět Jakub Horňák výbornou nahrávkou našel Milana Pomklu a ten jenom potvrdil výborný výkon celého mužstva a zvýšil na 2:0. Domanín se nedostával k nějakým vážným šancím, ale přece jen se branky dočkali a to po centru a hlavičce, kdy míč skočil do sítě pod padajícím gólmanem. Ovšem zbytek zápasu byl opět pod taktovkou našich hráčů. Konečně se nám podařil plný bobový zisk. Za předvedený výkon by se nemusel stydět leckterý tým z okresního přeboru, škoda jen, že takový výkon se dostavil až v předposledním kole.