FK Suchov - Bzenec B

10.04.2009 21:51

V neděli 5.dubna 2009 se odehrálo druhé mistrovské utkání. Naši hráči přivítali Bzenec B. Hráli jsme poprvé v jarní sezoně na domácí půdě. Navíc hezké počasí přitáhlo pod Vrchy spoustu fanoušků. Hostující celek hrál prvních 10 minut jenom v desíti hráčích. Měli jsme velký tlak a vše se zúročilo ve 20 minutě, kdy Tomáš Horňák nádherným padáčkem z hranice šestnáctky přehodil brankaře 1:0. Dále jsme si vytvářeli pěkné šance, ale nepodařilo se nám vstřelit další gól. Ve druhém poločase se vyrovnal počat hráčů na hřišti, když dorazili další hráči Bzence B. Hra se ihned vyrovnala a šance si začali vytvářet i hosté. V 60 minutě, po rohovém kopu hostů se nepodařilo vyboxovat brankaři míč a hráč Bzence ho hlavou poslal do sítě 1:1. Po vyrovnávacím góle to vypadalo jako by to domácí mužstvo srazilo na kolena.V 75 minutě, kdy měl být údajně bzenecky hráč v ofsajdu, padl druhý gól 1:2. Naše hra se úplně zhroutila a z nepřesných přihrávek vznikl  brejk, po kterém brankář Mira Jančařík trošku zaspal a z ostrého úhlu zvýšili hosté své vedení na 1:3. Běžela poslední minuta utkání a po odkopu  z vlastní  půle se míč dostal opět k Tomášovi Horňákovi a ten tvrdou střelou poslal míč do hostující branky 2:3. Příští zápas hrajeme s Nesytem Hodonín.