FK Suchov - Lipov B

11.05.2009 15:35

Šesté mistrovské utkaní jsme odehráli na domácí půdě, kde jsme netrpělivě očekávali borce z Lipova, kteří se přetahují o první postupové místo se Sudoměřicemi. I přesto jsme věřili aspoň v první jarní bod. Lipov nezačal vůbec dobře, dalo se s ním hrát, jenomže naše mužstvo prostě není v optimální formě. Opět jsme dali najevo, že nedokážeme využít ani jednu šanci a nebylo jich málo. První poločas jsme přečkali bez inkasované branky. Ovšem zase jako je pravidlem, jsme začali druhý poločas velmi ležérně a taky nás soupeř po chvíli potrestal. Jenomže my jsme nechtěli dát naši kůži lacino, ale prostě útočné duo v podání Kuby Horňáka a Filipa Štefaníka opět zklamalo a nedokázalo podržet míč, a co víc, ani vystřelit na branku soupeře. A to je přesně to, co jsme nutně potřebovali, vstřelit vyrovnávací branku. Ale bohužel nedali a jak se lidově říká „nedáš, dostaneš“, tak se také stalo a Lipov dal druhý, pojistkový gól a téměř bylo rozhodnuto. Zapas skončil stavem 0:2 a my jsme opět nedokázali  bodoval. Dobrá věc, že náladu po zápase nám to určitě nezkazilo, ačkoli prohra mrzela.