Hroznová Lhota B - FK Suchov

27.04.2009 14:22

V neděli 26.4.2009 jsme odehráli další mistrovské utkaní s Hroznovou Lhotou B.

Nečekal nás vůbec jednoduchý zápas, jelikož Lhota se drží v tabulce na 3 místě. Ze začátku to vypadalo na krásný fotbal z obou stran,také tomu přispěl perfektně připravený terén. Na zápas jsme přijeli pouze s 12 hráči, mezi nimi se ukázal i Josef Sup, který se do hry dostal kolem 10 minuty zápasu, když Marek Jurišta měl potíže s nohou a musel střídat. Ze začátku jsme nasadili vysoké tempo a také si vytvářeli šance, ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Byl to první zápas, ve kterém se nám podařilo přečkat první poločas bez inkasované branky. Ale jenom začal druhý poločas a už Hroznová Lhota vedla, když si vlastní gól vstřelil Libor Vaňěk 1:0. Snažil jsme se s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale nepodařilo se. Neuběhlo ani 10 minut a soupeř opět trestal gólem 2:0. Nám se podařilo vstřelit pouze jednu branku, kterou dával Aleš Pinkava. Po krásném centru se trefil přesnou ranou k tyči 2:1. I přes velkou bojovnost všech hráčů se nám nepodařilo srovnat. Další utkání hrajeme na domácí pudě s druhým týmem tabulky Lipovem.