Nesyt Hodonín - FK Suchov

21.04.2009 14:16

V neděli 12.4.2009 jsme sehráli své 3 mistrovské utkání proti Nesytu Hodonín na jeho půdě. Do Hodonína jsme jeli pro tři body a ze začátku jsme si dost věřili. Ale Hodonínští hráči nás dost zaskočili, když nám v 10 minutě po rychlém brejku vstřelili gól, 1:0. Nedá se říct, že byli lepší, ale i když jsme si vytvářeli šance tak jsme v koncovce neuspěli.V 19 minutě se před domácím brankářem ocitl Filip Štefaník, který ho chtěl přehodit, ale zazmatkoval a tak střela skončila na horní tyči.

Ve 37 minutě, když hodonín zahrával rohový kop, se míč snesl až k brankáři Miroslavu Jančaříkovi, který s ním měl velké problémy a pouze ho vyrazil před sebe, kde stál Hodonínský hráč, který míč uklidil do sítě, 2:0. Hodonínští hráči nás přehráli pouze chutí do hry. Druhý poločas jsme začali aktivněji, měli i více šancí, ale míč ne a ne padnout do sítě. V 65 minutě proběhlo střídání, když ze hřiště odešel Horňák Jakub, kterého nahradil Milan Pomkla. Po vstoupení Milana na hřiště byla vidět jeho aktivita a chuť do hry a v 70 minutě se jeho píle zúročila v krásnou dorážkou z hranice šestnáctky, 2:1. Milan odehrál teprve třetí zápas za muže a tak měl z gólu velkou radost. Vyrovnávací gól i přes velkou snahu nepadl. V 85 minutě Hodonín přidal ještě jeden gól, 3:1. Tenhle stav vydržel až do konce utkání a do kabin jsme odcházeli velmi zklamaní!