Petrov - FK Suchov

11.05.2009 15:36

V neděli 10.5.2009 jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát v Petrově. Petrov je v jarní části remízovým králem. Před zápasem s námi měli tři nerozhodné výsledky 0:0, takže jsme neočekávali nijak ofenzivní fotbal. Na zápas jsme odjížděli s velkými pochybami, jelikož jsme v jarní části ještě neuhráli ani bod. Ale jistá naděje tady byla. Na zápas jsme přijeli  s 12 hráči, ale hned z kraje se zranil klíčový hráč Aleš Pinkava, který hrál střed zálohy. Musel střídat, do hry se dostal Milan Pomkla, který šel na levou stranu zálohy místo Tomáše Horňáka, ten se tím pádem posunul na Aldovo místo. I tam dokázal zahrát výborný zápas. Utkání bylo vcelku vyrovnané, jenomže Petrov měl velmi mladý a rychlý tým a tak nám protiútoky dělaly velké problémy. Ale tentokrát byla jistota i v bráně. Dokonce Mira Jančařík chytil jasný vlastní gól od Pepi Švrčka. Poločas tedy oba týmy přečkaly s čistým kontem. Druhý poločas začal v opatrném tempu, ale soupeř začal pomalu vystrkovat růžky a tlačil čím dál tím víc, jenomže my jsme také nezaostávali. Brejků jsme měli hodně, ale ta koncovka, škoda mluvit. Po zranění střídaného Milana Pomkli, ho pro změnu nahradil Marek Jurišta, který šel do útoku místo Filipa Štefaníka a Filip se posunul na levou zálohu. Čím víc se blížil konec, tím víc Petrov tlačil a tlačil. Snažil se vstřelit aspoň jeden gól, protože remíza 0:0 by pro něj byla již čtvrtá v jarní části a druhá na domácím hřišti. Ale tentokrát jsme měli to pověstné štěstí, které jsme postrádali v předchozích zápasech. Zapas tedy skončil těžce vydřeným bodem po remize 0:0.