Komentář Suchov - Vlčnov

23.03.2009 19:35

V neděli 22.3.2009 v 15:00 sehráli hráči FK Suchov poslední přípravné utkání před zahájením druhé poloviny sezony proti Vlčnovu.V domácích kabinách byla před zápasem dobrá atmosféra. Ze začátku byla hra na obou stranách dost nepřesná, ale i přesto si hráči vytvářeli šance. První vážnou šanci si v 15.min vytvořili hráči Vlčnova, kterou také proměnili 0:1. Ale nepřesností přibývalo a to hlavně v obraně a v 30.min  z trestného kopu Vlčnov zvýšil na 0:2. Do poločasu jsme měli velké šance v podáni Jakuba Horňáka a Aleše Pinkavi.Ve druhém poločase jsme začali hrát ve vyšším tempu. Po centru Aleše Pinkavi se Filip Štefaník dostal sám před brankaře, ale brankař dobře přečetl hru a míč vyrazil. Po několika minutách se opět Filip Štefaník ocitl sám před brankařem, ale míč mu nesedl tak jak by potřeboval a opět minul odkrytou branku. Podobnou šanci měl i Roman Havlík, ale také minul.V 65.min se zmocnil míče Jakub Horňák, který přesnou nahrávkou našel Filipa Štefaníka a ten se naštěstí po dvou neproměněních šancí konečně trefil do soupeřově branky 1:2. Gól mužstvo tak nakoplo, že jsme  soupeře začali tlačit. V 80. min se Roman Havlík uvolnil a po krásné narážečce se opět ocitl Filip sám před brankou a pohotově střílel, ale střela se od brankaře odrazila opět k Filipovi a ten bez problému vstřelil druhý gól.V posledních 10.min byli na obou stranách velké šance, ale stav zůstal stejný až do konce 2:2.