Sudoměřice - FK Suchov

02.04.2009 21:57

V neděli  29.3.2009  sehráli naši fotbalisté první mistrovské utkání, jejichž soupeřem byl lídr tabulky Sudoměřice. Naši hráči přijeli do Sudoměřic jen v jedenácti hráčích. Chyběli hned tři obránci a právě chyby v obraně usnadnily vítězství Sudoměřicím. Soupeř byl od začátku lepší jak v pohybu tak v přihrávkách a vyvíjel velký tlak. První gól padl v 17.min, když si dal „vlastence“ Vlastik Švrček 1:0. Tlak Sudoměřic neustupoval, naopak sílil a tak se v 25.min ujali dvojbrankového vedení 2:0. Po nepřesných přihrávkách se soupeř zmocnil míče a do poločasu ještě skóroval 3:0. Druhý poločas vypadal o něco lépe pro naše borce, začali si vytvářet šance, ale nebylo to na dlouho. Po chybě Tomáše Horňáka, který si nepohlídal hráče, zvýšili Sudoměřice už na  4:0. Asi největší gólovou šanci v zápase jsme si vytvořili, když v 75.min pohotově střílel Josef Švrček, ale míč zastavila tyč. Soupeř byl prostě lepší a v 85.min už jen kosmeticky upravil výsledek na konečných 5:0, když po standardní situaci proklouzl brankáři na velmi mokrém terénu míč pod rukama. Další mistrovské utkání hrajeme proti Bzenci „B“ na domácí půdě, proto je získání tří bodů nutností.